بازرگانی خارجی


تامین محصولات خارجی

2_edqm-1-1-1-1-1-2-2.png

 

گروه بازرگانی اکسیر هیراد از سال 1385در راستای تامین نیاز اولیه صنایع نفت و گاز پتروشیمی اقدام به واردات مواد اولیه، مواد آزمایشگاهی، تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی و خط تولید برحسب سفارش از کمپانی های معتبر دنیا نموده است.

در سال ۱۳۹۴ به جهت سهولت در امر واردات و خدمت رسانی به تولید کشور اقدام به تاسیس دو شرکت در حوزه خلیج فارس و اروپا نموده است. و در سال ۱۳۹۶ پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و وزارت صمت هم به صورت ریالی و هم به صورت ارزی مواد اولیه تجهیزات و دستگاههای خاص آزمایشگاهی مواد آزمایشگاهی، دارویی را به طور مستقیم از اروپا و آسیا در اختیار تولیدکنندگان عزیز قرار می دهد. شرکت اکسیر هیراد با تکیه بر توانایی و تجربه کارشناسان خود موفق به واردات از برندهای معتبر آزمایشگاهی اروپایی و آمریکایی گردیده است.

در زمینه مواد اولیه دارویی API و Excipient و مواد جانبی یک دارو و مواد شیمیایی با صنایع نفت گاز پتروشیمی و فولاد این شرکت از سال ۱۳۹۲ نسبت به واردات از کشورهای اروپایی و آسیایی معتبر اقدام نموده است که همزمان با خروج آمریکا از توافق برجام در سال ۱۳۹۴ و تاسیس شرکتهای زیر مجموعه در کشورهای همسایه فعالیت های وارداتی خود را گسترش داده است. که برخی از معتبرترین آنها به شرح زیر می باشد.

ThermoFisher

PerkinElmer

Cytiva

Hach

British Pharmacopoeia

 Sigma-Aldrich

Merck

HONEYWELL

USP

EDQM

واردات و ترخیص مواد اولیه دارویی یکی از عوامل مهم در صنعت داروسازی به شمار می رود.  واردات و ترخیص مواد اولیه دارویی و تجهیزات پزشکی دارای شرایط و قوانین خاصی است که با دانستن آن ها می توان به راحتی موفق به اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت شد و امر ترخیص مواد اولیه دارویی را به راحتی انجام داد.

ارتباط مستقیم با مشاوران بازرگانی اکسیر هیراد

مواد آزمایشگاهی حلال
مواد آزمایشگاهی پودری
دستگاه های High Tech
Reference Standards
Active Pharmaceutical Ingredient (API)​
USP یک سازمان غیرانتفاعی مستقل و علمی است که در عرضه داروهای ایمن و با کیفیت متمرکز است.
ما در گروه بازرگانی اکسیر هیراد در تلاش هستیم تا زنجیره تامین کشور را تقویت و مواد اولیه داروهای مورد نیاز در دسترس باشند.
U.S. Pharmacopeia در بخش های دارویی، مکمل های غذایی و استاندارهای غذایی فعالیت مستمر دارد و از طریق دانش فنی دقیق و استانداردهای مرجع کیفیت عمومی را تعیین و به محافظت از ایمنی بیمار و بهبود سلامت مردم در سراسر جهان کمک می کند.

تامین محصولات

این شرکت یکی از خوش سابقه ترین شرکت ها در زمینه واردات CRM ها، Working Standard ها و سایر مواد تخصصی آزمایشگاهی از کمپانی های معتبر دنیا مانند Sigma-Aldrich ، Santa Cruz ، TRC ، USP ، AB Chem ، MolPort ، Spectrum ، Thermofisher و … می باشد.

 

  1. Dietary Supplements and Herbal Medicines
  2. Excipients
  3. Biologics

تضمین اصالت و کیفیت

نماینده ی رسمی محصولات Honeywell در کشور

×