بازرگانی خارجی


تامین محصولات خارجی

گروه بازرگانی اکسیر هیراد از سال 1385در راستای تامین نیاز اولیه صنایع نفت و گاز پتروشیمی اقدام به واردات مواد اولیه، مواد آزمایشگاهی، تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی و خط تولید برحسب سفارش از کمپانی های معتبر دنیا نموده است.

در سال ۱۳۹۴ به جهت سهولت در امر واردات و خدمت رسانی به تولید کشور اقدام به تاسیس دو شرکت در حوزه خلیج فارس و اروپا نموده است. و در سال ۱۳۹۶ پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و وزارت صمت هم به صورت ریالی و هم به صورت ارزی مواد اولیه تجهیزات و دستگاههای خاص آزمایشگاهی مواد آزمایشگاهی، دارویی را به طور مستقیم از اروپا و آسیا در اختیار تولیدکنندگان عزیز قرار می دهد. شرکت اکسیر هیراد با تکیه بر توانایی و تجربه کارشناسان خود موفق به واردات از برندهای معتبر آزمایشگاهی اروپایی و آمریکایی گردیده است.

در زمینه مواد اولیه دارویی API و Excipient و مواد جانبی یک دارو و مواد شیمیایی با لکه صنایع نفت گاز پتروشیمی و فولاد این شرکت از سال ۱۳۹۲ نسبت به واردات از کشورهای اروپایی و آسیایی معتبر اقدام نموده است که همزمان با خروج آمریکا از توافق برجام در سال ۱۳۹۴ و تاسیس شرکتهای زیر مجموعه در کشورهای همسایه فعالیت های وارداتی خود را گسترش داده است. که برخی از معتبرترین آنها به شرح زیر می باشد.

ThermoFisher

PerkinElmer

Cytiva

Hach

British Pharmacopoeia

 Sigma-Aldrich

Merck

HONEYWELL

USP

EDQM

مواد آزمایشگاهی حلال
مواد آزمایشگاهی پودری
Reference Standards
Active Pharmaceutical Ingredient (API)​
...
مواد Bio Tech

تامین محصولات

این شرکت یکی از خوش سابقه ترین شرکت ها در زمینه واردات CRM ها، Working Standard ها و سایر مواد تخصصی آزمایشگاهی از کمپانی های معتبر دنیا مانند Sigma-Aldrich ، Santa Cruz ، TRC ، USP ، AB Chem ، MolPort ، Spectrum ، Thermofisher و … می باشد.

 

تضمین اصالت و کیفیت

نماینده ی رسمی محصولات Honeywell در کشور

×