شرکت اکسیر هیراد

معرفی شرکت

گروه بازرگانی اکسیر هیراد یک گروه تجاری متشکل از مجموعه های فعال در نقش های مختلف صنعت می باشدو تجربه ای بالغ بر 2 دهه تجربه در زمینه واردات و فروش مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی را داراست. مجموعه ی ما در سال 1381 فعالیت خود را آغاز نموده و از سال 1389 با تغییر هیئت مدیره اهداف و فعالیت خود را بیش از پیش گسترش داده است. همزمان با تولید بعضی از دستگاه های آزمایشگاهی بخش های خدمات پس از فروش و بازرگانی مواد شیمیایی تحقیقاتی را به مجموعه خود اضافه کرد و در سال 1393 با دریافت نمایندگی جدید دستگاه های آزمایشگاهی قدمی در جهت پیش برد اهداف این شرکت در راستای خدمتگذاری به مشتریان گرامی را برداشت.

مدیر عامل گروه بازرگانی اکسیر هیراد

اکسیر هیراد در سال 1395 پس از گشایش های تجاری پسا برجامی، شروع به انجام مذاکرات تجاری دریافت نمایندگی با کمپانی معظم Honeywell نمود و سرانجام در سال 1396 موفق به دریافت نمایندگی مواد شیمیایی-تحقیقاتی کمپانیHoneywell گردید و به عنوان نماینده انحصاری محصولات Fluka و Riedel-de Haën فعالیت خود را گسترش داد.
با توجه به کیفیت بالای محصولات کمپانی مذکور، شرکت های داروسازی، فرآورده های تزریقی و سرم سازی، مراکز تحقیقاتی و هایتک، نفت، گاز – پتروشیمی، فولاد، صنایع شوینده و آرایشی، صنعت دام و طیور و موسسات تحقیقاتی از جمله مشتریان بازار هدف این مجموعه بوده و بدیهی است این تعامل با صاحبان کار و موسسات تولیدی و تحقیقاتی نتیجه تلاش صمیمانه و صادقانه بوده است، که امید است با پشتیبانی و حمایت آنها بتوانیم همچنان ادامه دهنده این مسیر باشیم.

گروه بازرگانی در سال 1398 پس از اخذ مجوزهای لازم وزارت بهداشت و تاسیس دو شرکت در اروپا و خاورمیانه موفق به واردات مواد اولیه ی دارو، رفرنس استاندارد و محصولات در جهت رفع نیاز تولید کنندگان محترم گردید. ما با کسب اعتماد مستمر و تداوم نتیجه ی آن، داشتن زنجیره ی با بیش از 7000 مشتری در اقصی نقاط کشور است و آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

از ویژگی های مهم مجموعه های پویا در هر زمینه ای، داشتن هدف و چشم اندازی برای آینده است.

از آنجا که مجموعه ی اکسیر هیراد همواره در تلاش بوده است رو جلو حرکت کند و افق روشنی را برای خود بسازد، در نظر دارد با همت و مجاهدت خود، به منظور رفع نیازهای صنعت مهم و حیاتی داروسازی از طریق واردات مواد اولیه از مبدا و بدون واسطه حتی با وجود تحریم های ظالمانه در جهت رفع نیازهای این صنعت مهم برآید.

این مجموعه همچنین توانایی دارد در صورت نیاز، امر مهم واردات دانش را نیز رقم بزند. در پایان از همه مدیران، کارشناسان و متخصصان این امر دعوت می شود تا در صورت تمایل به هر چه بهتر و سریع تر رسیدن این اهداف به منظور توفیق خدمت رسانی به طبقه علمی و با همیت این صنعت یاری رسانند.

تیم ما

اهداف شرکت

مجموعه اکسیر هیراد یکی از برجسته ترین  مراکز واردات مواد تخصصی آزمایشگاهی، شیمیایی صنعتی، شیشه آلات وتولید کننده  دستگاه های آزمایشگاهی با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص با بیش از 13 سال تجربه در این زمینه با حداقل قیمت و بهترین کیفیت از کارخانجات داخلی و خارجی اعلام می نماید.

خدمات به مشتریان

برای شرکت اکسیر هیراد همواره پیشنهادات و انتقادات مشتریان مورد استقبال بوده است.

×